Vekillik Görevinden İstifa-Örnek Dilekçe
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
19039
post-template-default,single,single-post,postid-19039,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Vekillik Görevinden İstifa-Örnek Dilekçe

Vekillik Görevinden İstifa-Örnek Dilekçe

… MAHKEMESİ’NE/BAŞKANLIĞI’NA

DOSYA NO   :

DAVACI                                :

TC KİMLİK NUMARASI :

VEKİLİ                                 :       

DAVALI                                :

TC KİMLİK NUMARASI :

VEKİLİ                                 :

ADRESİ                                :

KONU                                    : İstifa Beyanımıza İlişkindir.

Mahkemenizde görülen …/… E. Sayılı dosyada, davalı … … vekili olarak vekaletim bulunmaktadır. …/…/… tarihinde yapılan duruşmaya katılan müvekkilimizle duruşma tarihinden itibaren her hangi bir şekilde iletişim kurulamamıştır.Müvekkilim ile … aydır iletişim kurulamadığı için vekalet görevimi yerine getirme olanağım kalmamıştır. Bu nedenle dosyadaki vekillik görevimden istifa ediyorum.

1136 sayılı Avukatlık Kanunu’nun 175. maddesine uyarınca, müvekkilin vekaletnamesinde belirttiği adrese avukat tarafından yapılacak her tebligat kendisine yapılmış sayılacağından, müvekkilin vekaletnamesinde bildirdiği, aşağıda gösterilen adresine istifa dilekçemin tebliğ edilmesine karar verilmesini saygıyla arz ve talep ederim.

Av. … …

No Comments

Post A Comment

Call Now ButtonHemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran