Davadan feragatimize ilişkin dava dilekçesi
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
25458
post-template-default,single,single-post,postid-25458,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Davadan feragatimize ilişkin dava dilekçesi

Davadan feragatimize ilişkin dava dilekçesi

Adi Ortaklığın Feshi

ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE

DOSYA NO :

DAVADAN FERAGAT

EDEN (DAVACI) :

DAVACI VEKİLİ :

DAVALI :

DAVALI VEKİLİ :

DAVA KONUSU : Davadan feragatimize ilişkin beyanımızın sunulmasından ibarettir.

FERAGAT NEDENLERİ : 1- Mahkemenizde görülmekte olan ……../…. esas numaralı davada, davalı ……….’nın, müvekkilim ………. adına kayıtlı ………..ada ……… parsel sayılı ve Yenimahalle sınırları içerisinde bulunan arsa üzerine yapmış olduğu haksız inşaat nedeniyle el atmanın önlenmesi kararının verilmesi istenilmiş olup dava halen devam etmektedir.

2- Yukarıda esas numarasını vermiş olduğumuz el atmanın önlenmesine ilişkin bu davadan feragat ediyoruz. Feragatimize ilişkin iş bu beyanımızın kabulü ile davalıya tebliğini saygılarımızla vekaleten arz ve talep ederiz. ../../..

Davacı Vekili

Av………………….

(İMZA)

Buraya tıklayarak diğer makale örneklerimize ve dilekçe örneklerimize ulaşabilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

EnglishGermanRussiaFinlandIran Hemen Arayın