Ceza Mahkemesi İstinaf Süre Tutum Dilekçesi Örneği
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
21376
post-template-default,single,single-post,postid-21376,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Ceza Mahkemesi İstinaf Süre Tutum Dilekçesi Örneği

Ceza Mahkemesi İstinaf Süre Tutum Dilekçesi Örneği

……………… BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ İLGİLİ CEZA DAİRESİ’NE

Gönderilmek Üzere

………………… AĞIR CEZA MAHKEMESİ’NE

DURUŞMA TALEPLİDİR

Dosya No       :2021/……… E.

İSTİNAF EDEN

(SANIK)                     : ……………

MÜDAFİİ                   : Av.

KONU                        : İstinaf Yoluna Başvuru Süre Tutum Dilekçemizdir.

AÇIKLAMA              :

Sayın mahkemenin yukarıda esas numarası yazılı dosyasında …….. tarihinde müvekkilimiz aleyhinde vermiş olduğu mahkumiyet kararı usul ve yasaya aykırıdır. Bu nedenle istinaf kanun yoluna başvuruyoruz.

Gerekçeli kararın tarafımıza tebliğinden sonra ayrıntılı istinaf sebep ve gerekçelerimizi sunmak üzere, dilekçemizin süre tutum dilekçesi olarak kabulüne karar verilmesini talep ederiz.

SONUÇ ve TALEP    :  Gerekçeli mahkeme kararının tarafımıza tebliğinden sonra ayrıntılı istinaf Dilekçesi verme hakkımızı saklı tutarak, müvekkilimiz hakkında verilen mahkumiyet hükmünün bozulmasını saygılarımızla vekaleten arz ve talep ederiz.

 

SANIK …………

MÜDAFİ

Av

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now ButtonHemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran