Alacaklılar toplantısı kararının kaldırılması tespiti istemli dilekçe
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
25115
post-template-default,single,single-post,postid-25115,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Alacaklılar toplantısı kararının kaldırılması tespiti istemli dilekçe

Alacaklılar toplantısı kararının kaldırılması tespiti istemli dilekçe

 

İCRA TETKİK MERCİİ MAHKEMESİNE

 

DAVALI (ALACAKLI)             :

VEKİLİ                                    :

DAVA KONUSU                    : Alacaklılar toplantısı kararının kaldırılması tesbitinden ibarettir.

OLAYLAR                              : 1- Borçlu B’nin iflası üzerine müvekkilim alacağını süresinde iflas masasına yazdırmış bulunmaktadır. Ancak alacaklılar toplantısında ………. tarihinde alınan ……. sayılı kararla müvekkilim alacağı 5. sıraya kaydedilmiştir. Fakat bu kayıt yanlıştır.

2- Bu nedenle, alacaklılar toplantısında alınan karara karşı ….. uyarınca sayın hakimliğinize başvurma zorunluluğu doğmuştur.

Hukuki Sebepler                  :

Deliller                                   : Alacaklılar toplantısında …….. tarihinde alınan ……. sayılı karar, ……… sayılı iflas dosyası, alacaklılar sıra cetveli ve her tür delil.

Sonuç Ve İstem                    : Gerekli inceleme yapılarak, alacaklılar toplantısında ………… tarihinde alınan ………… sayılı kararın kaldırılması ve müvekkilimin alacağının 2. sıraya yazılmasına karar verilmesini dilerim.

Arz ederim. Saygılarımla,

 

Davacı Vekili

Av. D.V.

(İMZA)

 

EK:

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

EnglishGermanRussiaFinlandIran Hemen Arayın