Alacaklılar toplantısı kararının kaldırılması talepli dilekçe örneği
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
25117
post-template-default,single,single-post,postid-25117,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Alacaklılar toplantısı kararının kaldırılması talepli dilekçe örneği

Alacaklılar toplantısı kararının kaldırılması talepli dilekçe örneği

 

İCRA TETKİK MERCİİ MAHKEMESİNE

 

DAVACI (ALACAKLI)             :

VEKİLİ                                    :

DAVA KONUSU                    : Alacaklılar toplantısı kararının kaldırılması talebinden ibarettir.

 

OLAYLAR                              : 1- Borçlu ………’ün iflası üzerine müvekkilim alacağını süresinde iflas masasına yazdırmış bulunmaktadır. Ancak alacaklılar toplantısında ……… tarihinde alınan ………. sayılı kararla müvekkilim alacağı …. sıraya kaydedilmiştir. Fakat bu kayıt yanlıştır.

 

2- Bu nedenle, alacaklılar toplantısında alınan karara karşı ……… uyarınca sayın hakimliğinize başvurma zorunluluğu doğmuştur.

 

Hukuki Sebepler                  :

 

Deliller                                   : Alacaklılar toplantısında ………. tarihinde alınan ……….. sayılı karar, …….. sayılı iflas dosyası, alacaklılar sıra cetveli ve her türlü delil.

 

Sonuç Ve İstem                    : Gerekli incelemeler yapılarak, alacaklılar toplantısında …….. tarihinde alınan ………. sayılı kararın kaldırılmasını ve müvekkilimin alacağının …. sıraya yazılmasına karar verilmesini dilerim.

Arz ederim. Saygılarımla,

 

Davacı Vekili

Av. D.V.

(İMZA)

EK:

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

EnglishGermanSwedishRussiaFinlandIran Hemen Arayın