Mal rejiminin tasfiyesi ne demektir?
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
19599
post-template-default,single,single-post,postid-19599,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Mal rejiminin tasfiyesi ne demektir?

Mal rejiminin tasfiyesi ne demektir?

Mal rejiminin tasfiyesi ne demektir?

Eşlerin tabi oldukları mal rejimi sona erdiğinde tasfiye yapılır. Mevcut mal rejimi esaslarına göre malların taraflara pay edilmesidir.

Mal rejimi tasfiyesi ne zaman yapılır?

Mal rejimi, evlilik birliğinin sona ermesi ile yani boşanma veya eşlerden birinin ölmesi ile tasfiye edilir. Yada evlilik devam ederken eşlerin mal rejimi sözleşmesi ile farklı bir mal rejimini kabul etmeleri ile veya eşlerden birinin talebi ile gerekli koşullarda var ise olağan üstü mal rejimine mahkeme yolu ile geçilerek mal rejimi tasfiyesi gerçekleştirilir.

No Comments

Post A Comment

Hemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran