Mal Beyanında Bulunma
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
18273
post-template-default,single,single-post,postid-18273,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Mal Beyanında Bulunma

Mal Beyanında Bulunma

… İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE

 

 

DOSYA NO                          :

 

MAL BEYANINDA

BULUNAN (BORÇLU)    :

 

VEKİLİ                                  :

 

KONU                                   : Mal Beyanımız Hakkındadır.

 

AÇIKLAMALAR               

 

1-) Alacaklı tarafından yukarıda esas numarası ve icra müdürlüğü belirtilen icra dosyası ile müvekkil aleyhine yapılan icra takibi ile ilgili olarak yasal zorunluluk gereği süresinde mal beyanında bulunuyoruz.

 

2-) Müvekkilin üzerine kayıtlı olmak üzere hiçbir menkul ya da gayrimenkul mal bulunmamaktadır. Müvekkil geçimini, … çalışarak sağlamaktadır. Ayrıca üçüncü şahıslarda herhangi bir hak ve alacak sahibi olmadığını bildirerek gereğinin yapılmasını saygı ile arz ve talep ederiz.

Mal Beyanında Bulunan (Borçlu) Vekili

                                                                               Av.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

EnglishGermanRussiaFinlandIran Hemen Arayın