Mal Beyanında Bulunma
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
18273
post-template-default,single,single-post,postid-18273,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Mal Beyanında Bulunma

Mal Beyanında Bulunma

… İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE

 

 

DOSYA NO                          :

 

MAL BEYANINDA

BULUNAN (BORÇLU)    :

 

VEKİLİ                                  :

 

KONU                                   : Mal Beyanımız Hakkındadır.

 

AÇIKLAMALAR               

 

1-) Alacaklı tarafından yukarıda esas numarası ve icra müdürlüğü belirtilen icra dosyası ile müvekkil aleyhine yapılan icra takibi ile ilgili olarak yasal zorunluluk gereği süresinde mal beyanında bulunuyoruz.

 

2-) Müvekkilin üzerine kayıtlı olmak üzere hiçbir menkul ya da gayrimenkul mal bulunmamaktadır. Müvekkil geçimini, … çalışarak sağlamaktadır. Ayrıca üçüncü şahıslarda herhangi bir hak ve alacak sahibi olmadığını bildirerek gereğinin yapılmasını saygı ile arz ve talep ederiz.

Mal Beyanında Bulunan (Borçlu) Vekili

                                                                               Av.

No Comments

Post A Comment

Call Now ButtonHemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran