İcra Takibi Gecikmiş İtirazların Sunulması
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
18030
post-template-default,single,single-post,postid-18030,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

İcra Takibi Gecikmiş İtirazların Sunulması

İcra Takibi Gecikmiş İtirazların Sunulması

 

İCRA HUKUK MAHKEMESİ HAKİMLİĞİNE

İTİRAZ EDEN BORÇLU         : Adı ve Soyadı, T.C. Kimlik No                                                                                   

KARŞI TARAF ALACAKLI    : Adı ve Soyadı, T.C. Kimlik No

KONU                                           : Gecikmiş İtirazlarımızın Sunulmasıdır.

AÇIKLAMALAR                       : 

1- Alacaklı tarafından ……. İcra Müdürlüğü’nün …/…. E. Sayılı icra takip dosyasından gönderilen ödeme emri tarafıma, …/…/….. tarihinde tebliğ edilmiştir..

2- Ancak, itiraz sürecinde kalp krizi geçirerek yoğun bakıma alındım ve süresinde İcra Dairesine gelip itirazda bulunamadım. Bu duruma ilişkin bahsi geçen doktor raporları ekte sunulmuştur. (Ek.1)

3- Alacaklı tarafından takibe konu olan söz konusu borcun dayanağı olarak gösterilen senetlerin altındaki imza bana ait değildir. Yapılacak imza incelemesinde durum ortaya çıkacaktır. Bu nedenle borca itiraz ediyorum.(başkaca sebepler  ar ise yazılmalı)

DELİLLER                             : Hastane ve doktor raporları, tanık beyanları ve diğer her türlü yasal deliller.

HUKUKİ NEDENLER       :  İcra ve İflas Kanunu  ve ilgili her türlü mevzuat.

SONUÇ VE İSTEM              : Yukarıda açıkladığımız nedenlerle, gecikmeli olarak yapılan iş bu itirazlarımızın kabulüne, alacaklı tarafından … İcra Dairesinin …/… dosya numarası ile takibe konulan borcun dayanağı senetlerdeki imzanın bana ait olmaması nedeniyle borcum bulunmamaktadır. Bu nedenle icra takibinin durdurulmasına, yargılama giderleri ve vekalet ücretinin karşı tarafa yükletilmesine karar verilmesini saygıyla talep ederim.    …/…/….

İtiraz Eden

 

 

 

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now ButtonHemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran