Davaların Ayrılması Talebi
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
18540
post-template-default,single,single-post,postid-18540,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Davaların Ayrılması Talebi

Davaların Ayrılması Talebi

…………….MAHKEMESİNE

Davaların Ayrılması İsteminde

Bulunan Davacı                                 

Adres                                                    :

Vekilleri                                              :

Adres                                                    :

Davalı                                                     :

Adres                                                    :

Konu                                                       : Davaların ayrılması

Deliller                                                : Tanık, Bilirkişi, Keşif ve Her türlü yasal delil

Açıklamalar

Mahkemenizin …/… Esasında kayıtlı olan açmış olduğumuz boşanma davasında, edinilmiş mallara katılma rejimi çerçevesinde malların tasfiyesini de talep etmiştik. Boşanma konusunda taraflar anlaşmış olmasına rağmen, malların tasfiyesi konusunda anlaşmaya varılamamıştır. Bu sebeple dava uzun süre sonuçlanamayacağı için, ihtilaflı olan malların tasfiyesi hususunun ayrı bir dava halinde görülmesini amacıyla davaların ayrılmasını talep etme zorunluluğumuz doğmuştur.

Sonuç ve İstem: Yukarıda açıklanan nedenlerle, davaların ayrılarak boşanma davasının ayrı, malların tasfiyesine ilişkin davanın ayrı görülmesi hususunda karar verilmesini saygılarımızla ve bilvekale arz ve talep ederiz.

Davacı

Vekilleri

 

No Comments

Post A Comment

Call Now ButtonHemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran