Çocuk Malının Harcanması Talebi
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
18609
post-template-default,single,single-post,postid-18609,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Çocuk Malının Harcanması Talebi

Çocuk Malının Harcanması Talebi

AİLE MAHKEMESİNE

İstemde bulunan           : A……., B……. (Ana ve Baba)

İstem                                 : Çocuğun malının sarfına izin verilmesi

Hukuki Deliller             :Banka kayıtları, Okul gider belgeleri,Nüfus kayıtları ve sair delil.

Hukuki Nedenler         : TMK. 327. ve devamı

Açıklamalar

1- ……. doğumlu……….isimli çocuk müvekkillerimizin müşterek çocuğudur.

2- Müşterek çocuk için müvekkillerimiz bankada adına  …………. TL. miktarında para yatırmışlardır.Ancak son zamanlarda ciddi  mali sıkıntı içindedirler. Çocuğun okul masraflarını, giyim kuşamını karşılayacak maddi güçleri bulunmamaktadır. Bu nedenle çocuğun ihtiyaçlarında kullanılmak üzere ……….. Bankadan mevcut ………… lira parasından bir kısmının müvekkillerimiz tarafından sarfına izin verilmesini talep etmek zorunluluğu hasıl olmuştur.

Talep ve Sonuç

Gerekli araştırmaların ve incelemelerin yapılarak müvekkillerimizin müşterek çocuğu ………..’nın okul giderlerinde kullanmak üzere ……….. Bankasındaki …………..lira mevduatından …………. lirasının harcanmasına izin verilmesini bilvekale ve saygılarımızla arz ve talep ederiz.

İstemde Bulunanlar

Vekilleri

 

No Comments

Post A Comment

Hemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran