Bilirkişi Raporuna İtiraz Dilekçesi
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
17228
post-template-default,single,single-post,postid-17228,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Bilirkişi Raporuna İtiraz Dilekçesi

Bilirkişi Raporuna İtiraz Dilekçesi

…..MAHKEMESİNE

Dosya No         :

Davacı               : Ad ve Soyad ( TC )

Adres                :

Vekili                : Ad ve Soyad

Adres                :

Davalı                : Ad ve Soyad

Adres                :

Vekili                : Ad ve Soyad

Adres                :

Konu                  : Bilirkişi raporuna itiraz

Açıklamalar    :

1. Mahkemenizin, …/ … E. sayılı dosyasında görülmekte olan kamulaştırma, bedel tespiti ve tescil davasında inceleme yapan birlikişi kurulu, davacının dava dilekçesinde belirtmiş olduğu husuları tekrarlamış ve bunları doğrudan doğruya raporuna almıştır.

2. Rapor, yeterli araştırma ve inceleme yapılmadan kaleme alınmıştır ve hesap hataları barındırmaktadır. Bu hali ile rapor gerçeği yansıtmamaktadır. Bundan dolayı mahkeme kararına dayanak olması mümkün değildir.

3. Açıklanan bu nedenler doğrultusunda, söz konusu bilirkişi raporuna itiraz etme ve yeni bir bilirkişi kuruluna inceleme yaptırılarak rapor alınmasını talep etme zorunluluğu davalı vekili olarak hasıl olmuştur.

Sonuç ve İstem: Yukarıda açıklanan nedenler ile bilirkişi raporuna davalı vekili olarak yapmış olduğumuz itirazımızın kabulü ile yeni bir bilirkişi kuruluna inceleme yaptırılarak rapor alınmasına karar verilmesini saygılarımızla ve bilvekale arz ve talep ederiz.

Davacı

Vekilleri

Av.

No Comments

Post A Comment

Hemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran