Kira Bedelinin Ödenmesi-Örnek İhtarname
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
19112
post-template-default,single,single-post,postid-19112,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Kira Bedelinin Ödenmesi-Örnek İhtarname

Kira Bedelinin Ödenmesi-Örnek İhtarname

    …. …. NOTERLİĞİ’ NE

İHTARNAME

İHTAR EDEN                      :

VEKİLİ                                 :

ADRES                                  :

İHTAR EDİLEN                  :

ADRESİ                                :

KONU                                   : Müvekkilimize ait işyerinin …/…/…-…/…/… tarihleri arasında ödenmesi gereken ancak ödenmeyen …-TL aylık kira parasının ödenmesi istemli ihtarnamedir.

AÇIKLAMALAR

1-) …/…/… tarihli … yıllık kira sözleşmesi gereğince, … Caddesi … Sokak No: … …/…. adresinde bulunan  müvekkilimize  ait taşınmazda kiracı olarak bulunmaktasınız. İşyerinin aylık kira bedeli … -TL.dir.

2-) Kira sözleşmesi gereğince kira bedellerini her ay peşin olarak ayın ilk haftası içinde ödemeniz gerektiği halde … ayına ait kira bedelini bu ihtarnamenin keşide edildiği tarih olan …/…/… tarihine kadar ödemediğiniz açıktır.

3-) Kira bedeli olan …-TL.yi …….. içinde … …. nolu hesaba ödemeniz gerektiği ve bu süre içinde ödeme yapmamanız durumunda temerrüde düşeceğinizi, aksi takdirde ödeme borcunu ifa etmezseniz kira sözleşmesini feshedeceğimizi ve sözleşmeden ve yasadan kaynaklı haklarımızı kullanacağımızı, alacakların tahsili için her türlü yasal yollara başvuracağımızı, mahkeme masrafları ve vekalet ücretinin tarafınıza yükleneceğini ihtaren bildiririz.

İhtar Eden Vekili

           Av.

SAYIN NOTER;

Üç örnekten ibaret olan işbu ihtarnamenin bir suretinin dairenizde saklanmasını, bir suretinin muhataba memur vasıtasıyla tebliğini ve muhataba tebliğ şerhini havi bir suretinin de tarafımıza verilmesini saygı ile ihtar eden vekili olarak talep ederiz. …/ …/ …

                                                                                                          İhtar Eden Vekili

                                                                                                                    Av.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now ButtonHemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran