HAKİMİN REDDİ TALEBİ
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
20939
post-template-default,single,single-post,postid-20939,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

HAKİMİN REDDİ TALEBİ

HAKİMİN REDDİ TALEBİ

 

ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNE

 

DOSYA NO                           :

RED İSTEMİNDE

BULUNAN (DAVACI)           :

DAVACI VEKİLİ                    :

DAVALI                                 :

DAVALI VEKİLİ                    :

DAVA KONUSU                   : Hakimin reddi talebinden ibarettir.

 

DÖNME NEDENLERİ          : 1- Mahkemenizde görülmekte olan ………./…. Esas numaralı davada, davalının avukatı, bu davayı kesin kazanacağını çünkü davaya bakan hakimin müvekkilimin düşmanı olduğunu belirtmiştir.

 

2- Müvekkilim daha önce yapmış olduğu bir trafik kazasında bir kişi ölmüştür. Davalı avukatın sözleri üzerine müvekkilimin yapmış olduğu araştırma neticesinde davaya bakan Hakimin trafik kazasında ölen (……) adlı kişinin oğlu olduğu ortaya çıkmıştır. Bu durumda, ……… fıkrası uyarınca hakimin reddedilebileceği belirtilmektedir.

 

3- İşbu nedenlerle, hakimin reddedilmesi zorunluluğu doğmuştur.

 

SONUÇ VE İSTEM               : Yukarıda belirttiğim nedenlerle, davamızın kabulü ile Hakim (A….B……)’nin davadan reddini talep ediyoruz. Bu davaya başka bir hakim tayin edilmesini saygılarımızla vekaleten arz ve talep ederiz. ../../..

 

Davacı Vekili

Av………………….

(İMZA)

EK:

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

EnglishGermanRussiaFinlandIran Hemen Arayın