GÖRÜŞ GÜNÜ DEĞİŞİKLİĞİ TALEBİ
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
18473
post-template-default,single,single-post,postid-18473,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

GÖRÜŞ GÜNÜ DEĞİŞİKLİĞİ TALEBİ

GÖRÜŞ GÜNÜ DEĞİŞİKLİĞİ TALEBİ

 

 

 

 

ALANYA KAPALI L TİPİ KAPALI ve AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ’NE

TUTUKLUNUN ADI         : 

VEKİLLERİ                                    : Av. MEHMET AŞIKOĞLU & Av. SANCAR AKIŞOĞLU

ADRES                                 : Antetli kağıtta yazılıdır.

KONU                                   : Tutuklu yakınlarının görüş günlerinin değiştirilmesi talebi.

AÇIKLAMALAR

            Ekli vekaletnameden anlaşılacağı üzere, Ceza İnfaz Kurumunuzda halen tutuklu olarak bulunan   vekilleri olarak bulunmaktayız. (EK-1)

Tutuklu müvekkil Ceza İnfaz Kurumunuz da şu ana kadar aile ve çocukları için görüş günlerinde görüşmeye çalışmıştır. Ancak, görüş günlerinin haftaiçi olmasından ve tutuklu müvekkilin üç çocuğunun da halen eğitim ve öğrenim hayatının devam etmesi nedeniyle görüş günlerinde hazır bulunmaları imkansız hale gelmiştir.

Çocuklardan …………………. ekte sunduğumuz öğrenci belgesinden anlaşılacağı üzere ,13/09/2012 doğumlu olup; 1. sınıfta öğrencidir. (EK-2)

Çocuklardan …………….. ekte sunduğumuz öğrenci belgesinden anlaşılacağı üzere , 07/07/2007 doğumlu olup; 6. sınıfta öğrencidir. (EK-3)

Çocuklardan …………….. ekte sunduğumuz öğrenci belgesinden anlaşılacağı üzere ,16/11/2003 doğumlu olup; 10. sınıfta öğrencidir. (EK-4)

            Açıklandığı üzere tutuklu müvekkilin çocukları öğrenci olup; görüş günlerinde Ceza İnfaz Kurumunuzda hazır bulunmaları, eğitim hayatında sorunlar oluşturmaktadır. En başta devamsızlık problemi yaşamakla birlikte derslerinde de başarısız olmaktadırlar. İşbu nedenle

 

 

 

tutuklu müvekkil ………………….. çocuklarını görebilmesi için GÖRÜŞ GÜNLERİNİN HAFTA İÇİNDEN CUMARTESİ GÜNLERİNE ALINMASINI müvekkil adına bilvekale arz ve talep ederiz. .

 

Tutuklu Vekilleri

Av. MEHMET AŞIKOĞLU & Av. SANCAR AKIŞOĞLU

 

 

 

EKLER                     : 1-) Vekaletname.

                                      2-) Arina Yıldırıma ait güncel öğrenci belgesi.

                                      3-) Ömercan Yıldırıma ait güncel öğrenci belgesi.

                                      4-) Duran Mert Yıldırıma ait güncel öğrenci belgesi.

No Comments

Post A Comment

Hemen Arayın
EnglishGermanRussiaFinlandIran