DENETİMLİ SERBESTLİKTEN YARARLANMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
16257
post-template-default,single,single-post,postid-16257,single-format-standard,bridge-core-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

DENETİMLİ SERBESTLİKTEN YARARLANMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ

DENETİMLİ SERBESTLİKTEN YARARLANMA DİLEKÇE ÖRNEĞİ

                                                                İNFAZ HÂKİMLİĞİ’NE

                                                                                                            ……..

 

DOSYA NO               : 2014/……… ESAS

KARAR NO              : 2014/……… KARAR

İLAMAT NO            : 2014/…….. İLAMAT

HÜKÜMLÜ               : Adı Soyadı, T.C NO: ………………

 

KONU                        : DENETİMLİ SERBESTLİKTEN YARARLANMA VE TAHLİYE TALEBİMDİR.

 

                                                                     AÇIKLAMALAR

 

1- Hakkımda İstanbul Anadolu …… Ceza Mahkemesi tarafından …./…./201..  tarihinde …………./……. Esas ve …../…… Karar numarası ile cezalandırma kararı verilmiştir.

2- Bu kararın sonrasında …./…./201… tarihinde cezaevine girdim ve halen ……… isimli ceza infaz kurumunda …….  aydır kalmaktayım.

3-  …./…./2015 tarihi itibariyle cezamın belirli bir bölümünü iyi halli olarak çektim ve koşullu salıverme tarihime 1 yıldan az süre kaldı.

4- Sabit ikametgah sahibiyim evliyim ve 2 çocuğum var. Ailem yeteri kadar bu olaylardan zarar gördü.

5- Dışarıda ……….. işini yapmaktayım. …. tarihinden bu ya cezaevinde olduğumdan hem maddi hemde manevi açıdan sıkıntı yaşamaktayım.

SONUÇ ve İSTEM : Yukarıda kısaca arz ve izah ettiğim sebeplerle denetimli serbestlik için sahip olunması gereken tüm koşullara sahip olduğumdan Hakimliğinizce uygun görülecek denetimli serbestlik tedbirinin uygulanarak tahliyeme karar verilmesini görüş ve tensiplerinize arz ederim……./……./2015

 

 

Hükümlü Adı Soyadı İmzası

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

EnglishGermanRussiaFinlandIran Hemen Arayın