Adli Sicil Kaydı Silinmesi Talep Dilekçesi
Alanya avukat olarak hizmet veren Aşıkoğlu Hukuk Bürosu, Eski Alanya Cumhuriyet Savcısı Mehmet Aşıkoğlu tarafından Alanya'da kuruldu.
alanya,hukuk,bürosu,avukat,dava,danışma,mehmet,aşıkoğlu,mehmet aşıkoğlu,savcı,eski,ceza,ticaret,haciz,alacak,borçlar,Mehemet,Aşıkoğlu,alanya,avukat,hukuk,bürosu,alanya avukat, mehmet aşıkoğlu, alanya hukuk bürosu
17184
post-template-default,single,single-post,postid-17184,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Adli Sicil Kaydı Silinmesi Talep Dilekçesi

Adli Sicil Kaydı Silinmesi Talep Dilekçesi

CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI ADLİ SİCİL BÜROSU

Vasıtasıyla

ADLİ SİCİL İSTATİSTİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE

Adli Sicil Kaydının

Silinmesini İsteyen (TC)  :

Adres                                       :

Konu                                        : Adli sicil kaydının silinmesi talebidir.

Cezalar                                    : 1. …….. Ceza Mahkemesinin …/…/… tarih ve E. …/… K. …/… sayılı kararı. ve …….. Ceza Mahkemesinin …/…/… tarih ve E. …/… K. …/… sayılı kararı.

Açıklamalar                          : 

1. Yukarıda belirtilen dosyalarda yargılanarak mahkum oldum. Mahkumiyetlerin adli sicil kaydından silinmesi için gerekli olan süreler dolmuştur. Yasal olarak silinme süreleri dolmuş olan kayıtlar adli sicil belgesinde görüldüğünden, iş başvurularında ve başka hususlarda bu kayıtlar hak kaybına neden olmaktadır.

2.Cezaların İnfazı Hakkında Kanun ve Adli Sicil Kanununa göre, sicil kaydının silinmesi için gerekli koşullar gerçekleşmiştir. Belirtilen nedenlerle, adli sicil kaydının mümkün olan en kısa zamanda silinmesini talep etme gereği hasıl olmuştur.

Deliller                              : Mahkumiyet kararları, Adli sicil kayıtları ve her tür yasal delil.

Hukuki Neden                : Adli Sicil Kanunu ve sair ilgili mevzuat.

Sonuç ve İstem               : Yukarıda belirtilen ve ekli adli sicil belgesinde de açıkça görülen,  adli sicil kaydının mümkün olan en kısa zamanda silinmesini ve sonucundan tarafımıza bilgi verilmesini talep ederim.

Adli Sicil Kaydının Silinmesini İsteyen

EK       :

– Adli sicil kaydı belgesi.

–          Vekaletname

 

No Comments

Post A Comment

Hemen Arayın
FinlandEnglishRussiaGermanIran